Unia Europejska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Wrocławski Nanores wspiera największy północny ekosystem diamentowy

HB Antwerp i Nanores zawarły strategiczne partnerstwo, aby dodać innowacyjne możliwości nanotechnologii Nanores do ekosystemu HB. 

„To partnerstwo jeszcze bardziej wzmocni zamknięty ekosystem HB” – powiedziała Margaux Donckier, dyrektor ds. Public Affairs HB Antwerp. „Specjalizacja Nanores w zakresie nanotechnologii zmaksymalizuje precyzję diamentowego kunsztu HB i stworzy znaczną wartość, personalizację dla naszych klientów”.

„Ogromny wzrost HB Antwerp jest świadectwem ich innowacyjnego rzemiosła, identyfikowalnego łańcucha dostaw oraz przełomowych inicjatyw na rzecz etyki i równowagi”. – powiedział Paweł Modrzyński, współzałożyciel Nanores. „Nanores jest podekscytowany możliwością wykorzystania naszych badań i usług analitycznych w nanotechnologii, aby wzmocnić najnowocześniejszy ekosystem HB, który zmienia bardzo konwencjonalny i konserwatywny przemysł diamentowy”. 

Aby sformalizować partnerstwo, HB Antwerp i Nanores podpisały protokół ustaleń (MOU), a Nanores przyłączy się do Ekosystemu HB, sieci obejmującej firmy technologiczne, producentów diamentów i uniwersytety, które współpracują ze sobą w celu wymiany wiedzy i doświadczenia. Ekosystem HB pomógł firmie dostarczyć usprawniony i w pełni identyfikowalny łańcuch wartości diamentów. Dołączenie Nanores pomoże HB opracować skalowalne rozwiązania transformacji diamentów następnej generacji. 

O HB Antwerp 

HB Antwerp wywraca do góry nogami łańcuch dostaw diamentów, zaczynając od klienta. Korzystając z technologii, wnosimy prostotę i przejrzystość do zwykle złożonego łańcucha dostaw. Wszystko dzieje się w zamkniętym systemie, wspieranym przez najnowsze technologie i monitorowanym za pomocą blockchain, dzięki czemu jest w 100% transparentny od kopalni diamentów do rynku. 

O Nanores 

Nanores to studio start-upów dla innowatorów, przekształcające pomysły naukowe w użyteczne rozwiązania. Łączymy pracę naukowców, inżynierów i ekspertów biznesowych, aby zbudować technologiczną przyszłość dla dobra ludzi. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności Zgoda