Unia Europejska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Nanores na konferencji InterNanoPoland 2023

W dniach 11-12 października 2023 roku, odbędzie się kolejna edycja konferencji InterNanoPoland, w której udział weźmie również Nanores. Konferencja zgromadzi wiodących ekspertów, badaczy, przedstawicieli firm i entuzjastów nanotechnologii, a to doskonała okazja, aby podzielić się wiedzą, doświadczeniem i wizjami na rozwój dziedziny.
Jest to możliwość prezentacji projektów B+R, a także przedstawienia osiągnieć i podzielenia się wynikami prac przed liderami branży, inwestorami oraz zaproszonymi gośćmi kształtującymi rozwój nanotechnologii w kraju i zagranicą.
Program konferencji obejmuje zarówno panele dyskusyjne o charakterze naukowym jak i biznesowym, w których wezmą udział badacze, przedsiębiorcy i eksperci. Omówione zostaną kluczowe tematy związane z nanotechnologią, zaawansowanymi materiałami, komercjalizacją technologii oraz źródłami finansowania projektów. Planowane są też sesje spotkań B2B, które stanowią doskonałą okazję do wymiany wiedzy i budowy partnerstw.
Wydarzeniu towarzyszy konkurs dla start-upów skupiający się na zasobach: wody, wodoru i węgla.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET, Śląski Klaster Nano oraz Krajowy Klaster Kluczowy.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności Zgoda