Aktualności

08.07
2022

Wrocławski Nanores wspiera największy północny ekosystem diamentowy

Antwerpia, Belgia i Wrocław, Polska

Nanores, studio start-upów i europejski pionier w dziedzinie nanotechnologii, ma przyjemność ogłosić partnerstwo z HB Antwerp – największym ekosystemem diamentowym na półkuli północnej.

 

HB Antwerp i Nanores zawarły strategiczne partnerstwo, aby dodać innowacyjne możliwości nanotechnologii Nanores do ekosystemu HB.

"To partnerstwo jeszcze bardziej wzmocni zamknięty ekosystem HB" – powiedziała Margaux Donckier, dyrektor ds. Public Affairs HB Antwerp. "Specjalizacja Nanores w zakresie nanotechnologii zmaksymalizuje precyzję diamentowego kunsztu HB i stworzy znaczną wartość, personalizację dla naszych klientów".

"Ogromny wzrost HB Antwerp jest świadectwem ich innowacyjnego rzemiosła, identyfikowalnego łańcucha dostaw oraz przełomowych inicjatyw na rzecz etyki i równowagi". – powiedział Paweł Modrzyński, współzałożyciel Nanores. "Nanores jest podekscytowany możliwością wykorzystania naszych badań i usług analitycznych w nanotechnologii, aby wzmocnić najnowocześniejszy ekosystem HB, który zmienia bardzo konwencjonalny i konserwatywny przemysł diamentowy".

Aby sformalizować partnerstwo, HB Antwerp i Nanores podpisały protokół ustaleń (MOU), a Nanores przyłączy się do Ekosystemu HB, sieci obejmującej firmy technologiczne, producentów diamentów i uniwersytety, które współpracują ze sobą w celu wymiany wiedzy i doświadczenia. Ekosystem HB pomógł firmie dostarczyć usprawniony i w pełni identyfikowalny łańcuch wartości diamentów. Dołączenie Nanores pomoże HB opracować skalowalne rozwiązania transformacji diamentów następnej generacji.


 

O HB Antwerp
HB Antwerp wywraca do góry nogami łańcuch dostaw diamentów, zaczynając od klienta. Korzystając z technologii, wnosimy prostotę i przejrzystość do zwykle złożonego łańcucha dostaw. Wszystko dzieje się w zamkniętym systemie, wspieranym przez najnowsze technologie i monitorowanym za pomocą blockchain, dzięki czemu jest w 100% transparentny od kopalni diamentów do rynku.

O Nanores
Nanores to studio start-upów dla innowatorów, przekształcające pomysły naukowe w użyteczne rozwiązania. Łączymy pracę naukowców, inżynierów i ekspertów biznesowych, aby zbudować technologiczną przyszłość dla dobra ludzi.

zespół Nanores i zespół HB Antwerp

30.10
2020

Nanores zakończył Akademię Menadżera Innowacji

Nanores Sp. z o.o. Sp. k. uczestniczy w programie szkoleniowo-doradczym Akademia Menadżera Innowacji, który ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie. Udział w programie jest dofinasowany ze środków europejskich.