dla pomysłodawców

venture building projektów naukowych
i przemysłowych w Nanores

Nanores – miejsce dla wdrożeń przemysłowych

Nanores to bezpieczna przestrzeń dla naukowców i innowatorów. Współpraca z venture builderem oznacza dostęp do zespołu specjalistów, laboratoriów i urządzeń, zaplecza administracyjnego oraz pełne wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii wejścia na rynek.

  Rozumiemy potrzeby zabezpieczenia własności intelektualnej i transparentnego ustalenia zasad współpracy. Zapewniamy społeczność i zasoby do pracy nad innowacjami w przyszłościowych domenach.

  Jesteśmy otwarci na innowatorów przemysłu i pomysłodawców, którzy chcieliby dołączyć do Nanores i prowadzić z nami projekty zmieniając obraz synergii nauki i biznesu na plus.

  analiza techniczna i biznesowa pomysłu

  Już wstępne rozmowy z nami dostarczą wartość w postaci weryfikacji pomysłu lub projektu i zdiagnozowania jego TRL i BRL. Współpraca pozwala na zweryfikowanie value proposition i określenie planu badawczego.

  finansowanie dla start-upów

  Dywersyfikujemy źródła finansowania i płacimy rachunki do pierwszego zysku dodatniego naszych start-upów.

  środowisko akademickie

  Współpracujemy z uczelniami. Nasi pomysłodawcy, inżynierowie rozpoczynali u nas już 20 doktoratów wdrożeniowych. Naszą wartością jest wymiana myśli i metod w zróżnicowanym środowisku ekspertów dziedzin inżynieryjnych.

  ekosystem badawczo-rozwojowy

  Prace R&D, prototypowanie i nanoprodukcję prowadzimy we własnych laboratoriach, zapewniających łatwy dostęp do aparatury badawczej i produkcyjnej. Nieustannie rozwijamy przestrzeń i wyposażenie na potrzeby przybywających projektów.

  strategia Go To Market

  Nasze iteracyjne podejście ma na celu dostarczenie produktu na rynek w jak najszybszym czasie, jednak przy zachowaniu prawa do eksperymentowania na rzecz doskonalenia i rozwoju produktu. Jesteśmy skupieniu na zrozumieniu rynku i potrzeb przyszłości przemysłu. Na wczesnym etapie budujemy relacje z partnerami przemysłowymi i wiemy, w jakim kierunku ma zmierzać innowacja.

  komercjalizacja start-upu

  Poza analizą potencjału technologii i jej rozwoju, potrafimy kierować rozwojem projektu w stronę skutecznej komercjalizacji. Branding, networking, marketing i sprzedaż – jesteśmy na to gotowi. Techniczny founder koncentruje się na dobrze sobie znanej dziedzinie inżynierii, gdy rozwojem biznesu i profilowaniem komunikacji z rynkiem zajmuje się dedykowany zespół.

  uruchomionych start-upów

  mln zł pozyskanych dofinansowań

  mln zł inwestycji w sprzęt laboratoryjny

  doktoratów wdrożeniowych

  Uniwersytecki poziom nauki, atmosfera prywatnej organizacji

  Nanores jest przestrzenią rozwoju nauki i inżynierii. Przy tym to prywatne przedsięwzięcie pozwalające działać nowocześnie, bez długich procedur czy kolejek w dostępie do sprzętu laboratoryjnego. Wierzymy, że wznosimy naukę na bardziej dostępny poziom wdrożeń przemysłowych.

  Wdrożenie i komercjalizacja innowacji jest wspólnym celem.

  Za jego realizację odpowiedzialni są eksperci biznesowi i naukowi z sukcesami na koncie. Wspólnie dla Pomysłodawców przygotowali środowisko venture buildingu.

  Zarząd i Founderzy Nanores
  Jeżeli szukasz sposobu na wdrożenie wyników swoich badań lub Twój projekt jest na wczesnym etapie start-upu, zacznijmy o nim rozmawiać.

  korzyści we wspólnym start-upie

  Tworzymy wspólnie start-up, wspierając go wypracowaną marką i zasobami naszego ekosystemu.

  Venture builder Nanores odpowiada za komercyjny sukces przedsięwzięcia.

  Udział procentowy foundera (pomysłodawcy) zależny jest od pomysłu, ilości pomysłodawców, poziomu gotowości technicznej i biznesowej, stopnia zaangażowania w całym cyklu start-upu.

  Formularz zgłoszenia pomysłodawcy

  Jeśli czujesz, ze Twój pomysł ma potencjał, zgłoś się z nim do nas.
  Napisz na adres: info@nanores.pl lub wypełnij formularz.

  14 + 15 =