Unia Europejska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Venture builder dla innowatorów

Inspirujemy się wspieraniem rozwoju naukowców i zapewniamy osiągnięcie sukcesu.  Wspólnie tworzymy start-upy odpowiadające na technologiczne wyzwania przemysłu.
Dla pomysłodawców poznajmy się
Nasze start-upy zobacz

Laboratorium nanotechnologiczne.

 

Badania materiałowe, produkcja nano- i mikrokomponentów

przejdź

Leasing dedykowany zakupom urządzeń finansowanych z Funduszy Europejskich i do projektów BiR

przejdź

Partnerzy

Chcesz dołączyć do ekosystemu rozwoju start-upów?

Value proposition

Stworzyliśmy model venture buildingu, zmieniający obecne podejście do budowania start-upów. Oferujemy ekosystem maksymalizujący potencjał innowatorów, poprzez włączenie w społeczność, zapewniając ciągłą wymianę wiedzy oraz doświadczenia branżowego. Niezależnie od roli, od której zaczynasz z nami współpracę, zawsze będzie miejsce dla Twoich kompetencji, talentów i odkryć.
Możesz być częścią środowiska pracującego nad innowacjami w rozwojowych domenach.

Misja

Jesteśmy venture builderem zaawansowanych technologii. Celem dostarczenia najlepszych produktów opieramy się na zespołach tworzonych przez kompetentne i zaangażowane osoby.

Ciągle doskonalimy nasz ekosystem biznesowy, organizacyjny i naukowy wspierając się wartościami płynącymi z naszego poczucia misji, współodpowiedzialności i zwinności.
01 / 03

Seed-up

Na wczesnym etapie oceniamy kompatybilność pomysłu z domenami projektowymi organizacji i weryfikujemy potencjał biznesowy. Działania biznesowe skupiają się na stworzeniu wstępnego modelu biznesowego, w celu zweryfikowania Proof of Concept oraz Value Proposition. Dalsza współpraca pozwala na określenie planu i zakresu prac technicznych i biznesowych.
02 / 03

Grow-up

Skupiamy się na pozyskaniu finansowania dla prac R&D oraz opracowaniu Minimal Viable Product. Prace biznesowe skupiają się na pracach wdrożeniowych oraz opracowaniu odpowiedniej strategii go-to-market. Tworzymy markę technologii, budujemy kontakty oraz prowadzimy działania marketingowe – robimy to, co jest potrzebne do powstania start-upu i jego odważnego wejścia na rynek.
03 / 03

Scale-up

W ostatniej fazie skupiamy się na działaniach biznesowych, które wyznaczą kierunek dalszych prac badawczo – rozwojowych. W skupieniu na realizacji potrzeb rynkowych i skutecznej komercjalizacji technologii, start-up usamodzielnia się od ekosystemu Nanores VB.

Dla kogo?

Pomysłodawca

Zapraszamy do bezpiecznej przestrzeni dla innowatorów i naukowców.
Wyróżnia nas ekosystem maksymalizujący potencjał innowatorów, poprzez włączenie w strukturę organizacji, zapewniając ciągłą wymianę wiedzy oraz doświadczenia przemysłowego. Współpraca z venture builderem oznacza dostęp do zespołu specjalistów, laboratoriów i urządzeń, zaplecza administracyjnego oraz pełne wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii wejścia na rynek.

Ekspert branżowy

Nanores to również przestrzeń dla doświadczonych pracą w przemyśle
Tworzony przez nas ekosystem zapewnia wymianę wiedzy i doświadczenia, którego możesz być częścią. Zapraszamy osoby z doświadczeniem naukowym i przemysłowym na poziomie eksperckim. Zostań konsultantem jednego z projektów R&D lub rozwijanych start-upów i wspieraj rozwój nowoczesnych technologii.

Talent-specjalista

Nanores VB zaprasza wszystkich ambitnych i zdolnych specjalistów, którzy chcą mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych technologii.
Dołączając do nas jako pracownik, stajesz się kluczowym elementem innowacyjnej społeczności, która kształtuje przemysł przyszłości. Z nami Twoje talenty zostaną dostrzeżone i wykorzystane w pełni, niezależnie od stanowiska, na którym zaczynasz.

Przygotowaliśmy dla Ciebie środowisko, w którym możesz dążyć do doskonałości. Nasze zespoły składają się z multidyscyplinarnych specjalistów, inżynierów i menedżerów projektów, którzy pracując ramię w ramię, aby przekształcić wizje w rzeczywistość.
Odwiedź nasz portal kariery i odkryj, jakie możliwości czekają na Ciebie w Nanores VB.

Czujesz, że możesz być częścią Nanores VB?


Odnajdźmy dla Ciebie najlepszą rolę w naszym ekosystemie.
Wyślij email

Urządzenia produkcyjne 
i badawcze

Prace R&D, prototypowanie i nanoprodukcję prowadzimy we własnych laboratoriach, zapewniających łatwy dostęp do aparatury badawczej i produkcyjnej.

Nieustannie rozwijamy przestrzeń i wyposażenie na potrzeby przybywających projektów.

zobacz videoPrezentacja wnętrza przestrzeni laboratoryjnej (czas trwania: 0:15) zobacz video

Startupy wychodzące z naszego studia

pomiar wagi i jakości materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

technologia poświadczania tożsamości i pochodzenia diamentów na rzecz zapewnienia zrównoważonego rozwoju przemysłu diamentowego

opracowywanie metody produkcji tlenku grafenu dla zastosowań przemysłowych

Produkcja nano- i mikrokomponentów w skali przemysłowej dla przełomowych technologii

Innowacyjny higrometr typu bliskiej podczerwieni o wysokiej częstotliwości akwizycji do zastosowań przemysłowych

Naukowcy
współpracujący z Nanores

REFERENCJE
1 / 5
Park maszynowy Nanores rozwija się w imponującym tempie, co pozwala na szybkie prototypowanie i testowanie nowych technologii. To idealne środowisko dla start-upów deep-techowych, które potrzebują dostępu do najnowocześniejszych narzędzi i szybko utworzyć wydajny zespół. Dzięki ich ekspertyzie biznesowej i technologicznej, byliśmy w stanie z pomysłu stworzyć przedsięwzięcie o potencjale komercyjnym, które miało swój początek w laboratorium.
dr hab. inż. Michał
Mazur
Politechnika Wrocławska
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności Zgoda