Praca

Nasz zespół składa się z fizyków, matematyków oraz inżynierów materiałowych z międzynarodowym doświadczeniem.

Posiadamy nowoczesne laboratorium i jesteśmy otwarci na osoby które wraz z nami chciałyby realizować własne, ambitne i innowacyjne projekty. Jeśli chciałbyś/chciałabyś pracować w doświadczonym multidyscyplinarnym zespole i realizować projekty związane z praktycznym zastosowaniem nanotechnologii, przyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska: PDF

Płatne praktyki studenckie – Dział Marketingu

Plan praktyk: PDF

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja (at) nanores.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych
osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002. 101. 926. z póżn. m.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji".